Natura chciała, aby
koty jadły mięso …

Czy wiesz, że Twój kot pochodzi od żbika afrykańskiego, a jego historia sięga 10 000 lat? Różnice pomiędzy kotem domowym i jego przodkami są tak niewielkie, że do dziś należą one do tego samego podgatunku.

Każdy kot to prawdziwy drapieżnik oraz bezwzględny mięsożerca. To w jakich warunkach żyje i gdzie mieszka, nie ma znaczenia dla jego układu pokarmowego, który od tysięcy lat przystosowany jest do trawienia mięsa.

Dlaczego większość suchych karm nie nadaje się dla mięsożercy?

Ekstrudowane suche karmy wymagają użycia wypełniacza, który sprawia, że chrupki się nie rozpadają. Skrobia pełni funkcję spoiwa, ale Twój kot nie potrzebuje zbóż w diecie. Nie potrzebuje też batatów, fasoli, ciecierzycy i soczewicy, które są obecne w karmach typu “grain free”!

Producenci bezzbożowych karm dla kota zastąpili jeden wypełniacz kolejnym wypełniaczem. Twój zwierzak w dalszym ciągu otrzymuje zbyt dużo węglowodanów i zbyt mało białek zwierzęcych.

Suchy Barf to dobry skład i delikatny sposób produkcji.

 

Suszenie powietrzem nie wymaga użycia masy niepotrzebnych, a wręcz szkodliwych składników. Wiemy, że nadmiar zbóż i węglowodanów prowadzi do chorób, dlatego karmy, które u nas znajdziesz, bogate są przede wszystkim w białko i tłuszcze.

Do ich produkcji używane jest wyłącznie świeże i wcześniej nieprzetworzone mięso. A dzięki przejrzystym składom, karmisz dokładnie tym, co widzisz! Uwierz – Twój kot poczuje tę różnicę

Pobierz za darmo poradnik
dla właścicieli kotów

Poznaj 5 różnic, które czynią Twojego kota zdrowszym.

Sprawdź:

karma barf o czym nie mówię Ci sprzedawcy,

karma barf dlaczego rośnie liczba chorych zwierząt,

karma barf jakiej diety potrzebują dzisiejsze koty,

suchybarf