Kochasz?

Karm tak, jak chce
tego natura.

Twój pies to najlepszy przyjaciel? Chcesz widzieć go pełnym siły i energii? Wtulać się w jego lśniącą zdrową sierść? Uwierz, że zdrowie zwierząt bierze się z brzucha!

Kiedy chcesz być zdrowy, to jesz świeże, pełne naturalnych witamin jedzenie, dbasz o różnorodność. A przede wszystkim, unikasz wysokoprzetworzonej żywności. Dokładnie tak samo powinno wyglądać żywienie Twojego psa.

Suchy Barf to zdrowa alternatywa do ekstrudowanej karmy.

Proces produkcji tradycyjnej suchej karmy zabija naturalną dobroć jej składników. Po wielu etapach przetwarzania z naturalnych witamin prawie nic nie zostaje, dlatego producenci spryskują chrupki syntetykami. Czy to jest jedzenie, którym chcesz karmić?

Karmy suszone powietrzem to nie tylko minimalne przetworzenie, ale też dobre składy. Wiemy, że biologicznie odpowiedni pokarm daje prawdziwą siłę i odporność. Dlatego podążamy za naturą, zamiast ją podważać!

KARMY SUSZONE POWIETRZEM

A ZWYKŁA SUCHA KARMA

SUCHY BARF

ZWYKŁA KARMA

To jak – chcesz zmienić zdrowie Twojego psa na lepsze?

 

Wierzysz, że nie ma lepszych przyjaciół niż psy i koty? Widzisz ich miłość, troskę i oddanie? Skoro tak, to zrób wszystko, aby jak najdłużej mogły być z Tobą – szczęśliwe i zdrowe. Na wiele rzeczy nie masz wpływu, z wyjątkiem tej najważniejszej – SPOSOBU KARMIENIA.

Wkrótce przekonasz się, że biologicznie odpowiednie karmienie może być naprawdę łatwe. Szybko zobaczysz efekty, jak lepsze trawienie, lepsza kondycja i poprawa skóry u psich alergików.

SuchyBARF.pl – zdrowe posiłki w 3 prostych krokach: